Operacja SZPALER WESELNY

Operacja SZPALER

28 września 2013 w kościele Św. Anny w Grodzisku Mazowieckim odbył się ślub naszego operatora – Witaliosa. Oczywiste było, że tak ważnej dla niego uroczystości nie mogło zabraknąć również reszty naszego oddziału. O godzinie 16.00 na placu przed kościołem pojawiła się nasza sześcioosobowa sekcja reprezentacyjna Blackfield; wsparta przez zaprzyjaźnionego z nami wolnego strzelca – Wronka.

Po mszy, ustawieni w szpalerze reprezentacyjnym oczekiwaliśmy przed wejściem do kościoła na wychodzących młodych. W chwili, gdy przestąpili przez próg nasz dowódca rzucił komendę „prezentuj broń”, wówczas jak jeden mąż stanęliśmy na baczność unosząc karabiny wycelowane w niebo.

  

Nie był to jednak koniec zaplanowanych przez nas działań. Dzięki zdobytej trasie przejazdu z kościoła do sali weselnej postanowiliśmy zastawić po drodze drobną niespodziankę w postaci blokady. Chwilę po zakończeniu szpaleru szybko zapakowaliśmy się do aut i ruszyliśmy na miejsce planowanej bramki.

Dotarłszy na miejsce ukryliśmy auta w pobliskiej alejce, po czym zaczailiśmy się w przydrożnych rowach oraz lesie. W chwili przejazdu naszego celu odpaliliśmy race i zatrzymaliśmy kordon weselny wyciągając z auta Pana Młodego. Nadszedł czas na życzenia.

Kiedy było już po wszystkim, patrzyliśmy jak konwój ponownie rusza w kierunku Sali weselnej, a my mieliśmy poczucie dobrze wykonanego zadania.

 

Korzystając także z okazji niniejszej publikacji chcielibyśmy raz jeszcze życzyć Młodej Parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Komentarze   

 
0 #1 Witalios 2014-01-13 17:21
wielkie dzięki, że towarzyszyliści e nam w tym dniu. Oboje bardzo cieszymy się, że się pojawiliście i zrobiliście furorę w śród gości! :lol:
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież